Data Moduł Temat Osoby uczestniczące Uczniowie
4.02 Zarządzanie projektem Spotkanie robocze/Gdynia/ mgr Anna Rzepa 1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Szymon Zajączkowski

5.Kamil Iwanowski

6.Basia Utracka

26.02 PW SAT2 Zapoznanie się z inżynierią czujnika Słońca PW-SAT2 Politechnika Warszawska

/Warszawa/

mgr Marta Mąkosa 1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Szymon Zajączkowski

5.Kamil Iwanowski

6.Basia Utracka

28.03 Zarządzanie projektem Stworzenie:

– zwiastuna projektu

– prezentacji

– ulotki na spotkanie inauguracyjne

 

mgr Anna Rzepa

Adrian Stawicki

1.Mateusz Mazurkiewicz

2. Kacper Jańczuk

17.03 Zarządzanie projektem Uroczysta inauguracja projektu /Gdynia/ Wiesław Kossakowski

Prof.dr hab. Inż. Edmund Wittbrodt

Bartosz Bartoszewicz

Przemysław Rudź

dr Grzegorz Szychliński

Tomasz Zawistowski

dr Adam Nawrot

dr Adam Trupinda

inż. Krystian Górski

mgr Adam Dąbrowski

mgr Tomasz Kozar

Paul Bugaj

Stefan Łopacki

mgr Barbara Cieślak

mgr Marta Mąkosa

mgr Anna Rzepa

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Szymon Zajączkowski

5.Kamil Iwanowski

6.Basia Utracka

7. Michal Rembalski

8. Adam Cichy

 

31.03 Naukowy Spotkanie w sprawie organizacji pracy oraz stworzenia zespołu naukowego /Gdynia/ dr Adam Nawrot

mgr Anna Rzepa

mgr Aleksandra Zgrundo

1.04 Zarzadzanie projektem Spotkanie robocze /Gdynia UG/ mgr Anna Rzepa

mgr Marta Mąkosa

dr Aleksandra Zgrundo

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Basia Utracka

3. Kamil Iwanowski

4. Kacper Jańczuk

5.Szymon Zajączkowski

6.Michał Rembalski

7.04 Historyczny Spotkanie w sprawie organizacji pracy oraz stworzenia zespołu historycznego /MHMG Gdańsk/ Prof. Waldemar Ossowski

dr Grzegorz Szychliński

dr Janusz Trupinda

mgr Anna Rzepa

7.04 Historyczny Spotkanie zespołu historycznego /Muzeum Poczty Gdańskiej – Gdańsk/ dr Grzegorz Szychliński

dr Janusz Trupinda

Anna Rzepa

7.04 Inżynieryjny Spotkanie w sprawie organizacji pracy oraz stworzenia zespołu inżynieryjnego /Gdańsk/ dr Grzegorz Szychliński

dr Janusz Trupinda

mgr Adam Dabrowski

mgr Marta Mąkosa

mgr Anna Rzepa

13.04 Eksperyment naukowy Spotkanie w sprawie organizacji pracy oraz stworzenia zespołu zajmującego się eksperymentem naukowym /Gdynia UG/ dr Aleksandra Zgrundo

dr Adam Nawrot

mgr Anna Rzepa

13.04 Inżynieryjny Prace nad harmonogramem eksperymentu świetlnego oraz dronem /Gdańsk PG/ mgr Tomasz Zawistowski /telekonferencyjnie/

dr Grzegorz Szychliński

inz Krystian Górski

mgr Adam Dabrowski

dr Aleksandra Zgrundo

Jakub Zdroik

Stefan Łopacki

 

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Jas Strużyński

3. Michał Rembalski

4. Szymon Zajaczkowski

20.04 Eksperyment naukowy Spotkanie zespołu eksperymentu astrobiologicznego

/ Gdynia UG/

dr Aleksandra Zgrundo

mgr Anna Rzepa

1.Szymon Zajączkowski

2.Julia Skowera

3.Aleksandra Warzocha

4.Aleksandra Klassa

5. Julia Pakuła

20.04 Eksperyment naukowy Spotkanie w sprawie organizacji pracy oraz stworzenia zespołu zajmującego się eksperymentem naukowym /Gdynia/ dr Aleksandra Zgrundo

dr Agata Kołodziejczyk

mgr Anna Rzepa

27.04 Eksperyment naukowy dr Aleksandra Zgrundo 1.Szymon Zajączkowski

2.Julia Skowera

3.Aleksandra Warzocha

4.Aleksandra Klassa

5. Julia Pakuła

20.05 Eksperyment naukowy Zapoznanie się z zespołem, spotkanie dotyczące logistyki prób stratosferycznych, parametry lotu, ustalenie wstępnego harmonogramu prac na nowy rok szkolny/Toruń/ dr Aleksandra Zgrundo

mgr Maciej Jakimiec

mgr Marta Mąkosa

mgr Anna Rzepa

 

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Szymon Zajączkowski

5.Kamil Iwanowski

6.Basia Utracka

7. Michal Rembalski

8. Adam Cichy

 

20.05 Zarzadzanie projektem mgr Anna Rzepa

mgr Marta Makosa

dr Aleksandra Zgrundo

26.05 Zarzadzanie projektem mgr Anna Rzepa

mgr Marta Makosa

 

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Szymon Zajączkowski

5.Kamil Iwanowski

6.Basia Utracka

7. Michal Rembalski

8. Adam Cichy

 

6.06 Sprawdzenie warunków na Sea Towers Przygotowanie się do eksperymentu z emiterem światła mgr Anna Rzepa

mgr Marta Makosa

 

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Szymon Zajączkowski

5. Aleksandra Klassa

6. Julia Pakuła

17.06 Przygotowanie eksperymentu naukowego Sprawdzenie kompatybilności i sprawności sprzętu przed eksperymentem próbnym mgr Anna Rzepa

mgr Marta Makosa

 

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Szymon Zajączkowski

5. Aleksandra Klassa

6. Julia Pakuła

20.06 Eksperyment naukowy

/HEL/GDYNIA/ GDAŃSK/

dr Adam Dabrowski

mgr Anna Rzepa

mgr Marta Mąkosa

 

1.Mateusz Mazurkiewicz

2.Kacper Jańczuk

3.Jan Struziński

4.Kamil Iwanowski

5. Aleksandra Klassa

6. Julia Pakuła

7. Adam Cichy

5.07 Zarzadzanie projektem Spotkanie w sprawie uzyskania wsparcie UG Dr Ewa Szymczak

Dr Aleksandra Zgrundo

Anna Rzepa

6.07 Zarzadzanie projektem Przygotowanie strony intrnetowej Adrian Stawicki

mgr Anna Rzepa

Mateusz Mazurkiewicz
17.08 Zarzadzanie projektem Przygotowanie do konferencji Tri mat mgr Anna Rzepa Mateusz Mazurkiewicz

Kacper Jańczuk

Aleksandra Rafalska

Udostępnij: