Czego najczęściej życzysz komuś z okazji urodzin?

„Oprócz standardowych »zdrowia, szczęścia, pomyślności« życzę bliskości przyjaciół, pielęgnowania relacji, które już utworzyła oraz pozostania dobrym człowiekiem. Wydaje mi się to niezmiernie ważne.”

Czy jest coś, czego komuś zazdrościsz?

„Chciałabym być bardziej zorganizowana. I nie tyle zazdroszczę takiego »ogarnięcia życiowego« komuś, co chciałabym się tego nauczyć. Potrafić rozplanować co, gdzie i kiedy. No i zazdroszczę ludziom mocy i optymizmu – jako ludzi sukcesu widzi się tych idących przebojem  przez życie. Chciałabym być tak widziana. Jednak mimo wszystko – lubię siebie.”

Czego dotyczyłby organizowany przez Ciebie konkurs, którego byłabyś pomysłodawczynią?

„Przegląd filmowy i konkurs interpretacji – mimo tego, że jestem na biol-chemie, szczerze uwielbiam język polski. Filmy mogłyby być stworzone na tle klasycznych produkcji lat 50.-60., ale czemu by ich nie potraktować bardziej nowocześnie.. kinematografia to ogromne pole do popisu, więc można je rozszerzyć w wielu spectrum. Oprócz tego chciałabym zorganizować coś odkrywającego talenty – konkurs piosenki jest zbyt oklepany… może ze względu na mój profil spróbowałabym zrobić rozpoznawania roślin?”

Udostępnij: